y5 Sp. z o.o.  Transport międzynarodowy

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką z polskim kapitałem, która od lat świadczy usługi spedycyjne.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość w atrakcyjnej cenie oraz zadowolenie klientów. Posiadamy zaufanych przewoźników, którzy zawsze dokładają wszelkich starań by ładunek został dostarczony na miejsce o określonym czasie. Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie i odpowiedzialnie traktują powierzone im zadania. Wiemy jak wiele zależy od kierowców dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi.


Oferta firmy jest zawsze indywidualnie dostosowana do potrzeb i wymagań każdego klienta. Nie traktujemy klientów przedmiotowo - każde zlecenie jest dla nas priorytetem i do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Przed podjęciem jakiegokolwiek zlecenia staramy się poznać klienta i jego wymagania. Następnie dostosowujemy do nich ofertę firmy. Dla nas liczy się klient i jego potrzeby. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy by wyjść naprzeciw kontrahentom i ich oczekiwaniom.

Oferujemy kompleksowe usługi na terenie całej Europy, ale najsilniejszą stroną Y5 są kierunki skandynawskie. Nasi klienci mogą skorzystać z pomocy specjalistów dostępnych przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Dokładamy wszelkich starań by doradzić i rozwiązać każdy problem z zakresu spedycji i transportu w możliwie najkrótszym czasie.

Transport międzynarodowy Y5

scroll up