y5 Sp. z o.o.  taniePromy.pl

Transport morski jest najbardziej niezawodnym i najbezpieczniejszym a dzięki szybkiemu rozwojowi technicznemu czas podróży wciąż się skraca przy wzroście komfortu pasażerów. Przeprawy promowe są z powodzeniem wykorzystywane na całym kontynencie europejskim. Regularne linie promów pasażerskich funkcjonują na akwenach mórz: Bałtyckiego, Północnego oraz Śródziemnego.

Nasza firma współpracuje wyłącznie z armatorami których jednostki nawodne spełniają wyśrubowane standardy dotyczące bezpieczeństwa, komfortu i tempa podróży przy zachowaniu korzystnych cen biletów. Większość przewoźników umożliwia swoim pasażerom wjechanie na pokład swoim środkiem transportu więc podczas wakacji z rodziną nie trzeba rezygnować ze swobody poruszania się swoim własnym samochodem. Do tego z oczywistych względów nie występują tak uciążliwe ograniczenia bagażowe jakie są w transporcie lotniczym więc każdy klient może wnieść dowolną ilość bagażu podręcznego czy też zapakowanego w samochodzie. Transport zwierząt na pokładzie promu też nie stanowi problemu. Duże przestrzenie oddane do dyspozycji klientom pozwalają na przyjemne spędzenie czasu w podróży. Promy zwłaszcza na dłuższych trasach wyposażone w kawiarnię i restaurację, często też znajdują się na pokładzie dyskoteki, bary czy niewielkie sale kinowe. Klientom o ograniczonej sprawności ruchowej podróż promem także powinna się wydać najbardziej komfortowa gdyż szerokie korytarze i przestronne pomieszczenia umożliwia im swobodniejsze poruszanie się niż na pokładzie samolotu bądź pociągu.

Serwis taniePromy.pl został stworzony dla wygody klientów indywidualnych, jest to jeden z największych systemów do rezerwacji biletów. Za pomocą serwisu można w ciągu kilku minut zarezerwować podróż promem dla całej rodziny. Po wpisaniu podstawowych danych, klient dostaje gotowy bilet już po kilku minutach. Oprócz podstawowej funkcji służy on także jako zbiór informacji potrzebnych do zaplanowania podróży. Dział obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 

www.taniepromy.pl

scroll up